12 Eylül 2013 Perşembe

Catherine Arley Dudak Kremi


Merhabalar 
Sizlere çook çok uzun süre önce aldığım ve hala kullanmaya devam ettiğim dudak kremimden bahsedeceğim. 


Catherine Arley Lip Care' ı zamanında 2-3 tl civarinda bir fiyata almıştım. Bu minicik dudak kremimin etkileri çok büyük. Yaz kış sürekli kullanıyorum. Hem bakım yapıyor hem de parlatıcı niyetine sürüyorum. Özellikle kışın bu dudak kremi tam bir kurtarıcı oluyor. İçeriğindeki yağlar ve waxlar  soğuk ve kuru havalarda dudaklarımın kurumasını engelliyor.


 Benim kullandığım çilekli dudak kremi. Kokusu o kadar harika ki, dudaklarımı o geçtikçe ben tazeliyorum. Catherine Arley dudak kremi çilekli, tropical meyveli, böğürtlenli, portakallı ve vanilyalı olmak üzere 5 çeşit üretilmiş. Ben vanilyalı olanı da denemek istiyorum. Yakın zamanda gratise alışverişe çıkacağım ve mutlaka vanilyalı varsa alacağım. Meyveli ürünleri çok seviyorum çünkü her  zaman hoş bir meyve aroması veriyor.

Catherine Arley dudak kreminin içeriğinden bahsedecek olursak, E vitamini içeren formülü sayesinde dudakların ihtiyacı olan tüm bakımı sağlıyor. Pul pul olan dudakları iyileştiriyor. Deriyi yeniliyor, koruyor ve yumuşatıyor. E vitamini iyi bir antioksidan olmakla birlikte,  dudakları dış etkenlerden koruyor. 

Benim favori dudak kremim Catherine Arley Lip Care. Sizin severek kullandığınız dudak kremleri hangileri ? :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...